Strefa InteriCad

Masz InteriCAD? Zrób panoramę na stronę internetową!

Dla wszystkich Użytkowników programów serii InteriCAD mamy świetną informację. Przygotowaliśmy mianowicie specjalną ofertę, dzięki której będą mogli Państwo zwiększyć funkcjonalność posiadanego oprogramowania i w prosty sposób prezentować w internecie wygenerowane wcześniej panoramy. Po rejestracji będziecie mogli Państwo pobrać program InteriPano - służący do szybkiej konwersji panoram oraz uruchomić indywidualne konto użytkownika wraz z panelem do zarządzania zawartością. W ramach posiadanego konta, w zależności od jego rodzaju wgrane panoramy można:

Dodatkowo, od każdej panoramy umieszczonej w galerii głównej będzie prowadził bezpośredni link do indywidualnego portfolio - z własną galerią i danymi kontaktowymi użytkownika.

Rodzaje kont i możliwości prezentacji:

 Program InteriPano konwertuje panoramy do postaci kompatybilnej z technologią flash oraz HTML5 (bez konieczności obsługi  flash) a wygenerowane panoramy mogą być wyświetlane na urządzeniach pracujących pod systemami: Windows, Linux, Android oraz iOS.
Dodatkowo, na urządzeniach - iPad oraz iPhone (dzięki obsłudze żyroskopu i akcelerometru) nawigacja działa również przez poruszanie urządzeniem.

Dla zaineresowanych Użytkowników możemy też przygotować panoramę dedykowaną, wykonaną w bardziej zaawansowanej formie (zakładka WIZUALIZACJE). Wszystkie dedykowane panoramy lub spacery wirtualne można umieszczać na dowolnej stronie internetowej bądź przeglądać w trybie offline (brak takiej możliwości dla panoram konwertowanych w programie InteriPano). Dedykowane panoramy i spacery nie mają ograniczeń dotyczących maksymalnej rozdzielczości wyświetlania. 
Zamówione panoramy a przeznaczone do umieszczenia na CD/DVD lub na innych stronach internetowych w celu zagwarantowania praw autorskich mogą mieć nadane ograniczenia do wyświetlania na wskazanej domenie lub grupie domen. Dodatkowe zabezpieczenie może stanowić narzucenie ograniczenia wyświetlania do konkretnej daty, umieszczenie logo firmy lub danych kontaktowych.

W przypadku zainteresowania wykonaniem panoram dedykowanych prosimy o kontakt w celu ustalenia zakresu, terminu oraz kosztu realizacji.

 Przykładowa panorama  wygenerowana za pomocą programu InteriPano
( panorama pochodzi z materiałów promocyjnych ze strony internetowej - www.intericad.pl )

 


Jak to działa?

Pod tym linkiem można obejrzeć film pokazujący aktywację konta InteriPano na serwerze oraz instalację i synchronizację programu z kontem (Panoramy 360° - TMSys Sp. z o.o.). Pokazano również instalację, aktywowanie oraz usuwanie panoram z serwera.

 

Cechy programu InteriPano:

Ta witryna korzysta z plików cookie, m.in. do prawidłowej obsługi kont użytkowników. Można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. OK, zamykam

Podaj adres e-mail